tarafından eklendi tarafından eklendi
Tarifi Ekle
 • Prep Time
  20 Dk.
 • Cook Time
  55 Dk.
 • Serving
  4 İnsanlar
 • View
  537

Izgara Alaska Kral Yengeç
MALZEMELER
2 yumurta sarısı
1 çay kaşığı Kosher tuz ya da tat
1 limon suyu
1 su bardağı kanola yağı
tadı, Tabasco sosu 12 Alaska Kral Yengeç bacakları, çözülmüş ve eklemlerde kesilmiş 2 limonTARİFİ

Çırpıcı birlikte tuz ve limon suyu ile yumurta sarısı. Fırçalamak şiddetle devam ederken yavaş yavaş yağ gezdirilir başlar. Sonra yaklaşık petrol yarısı su ile birkaç damla aioli üzerinden, ince eklenmiştir. Fırçalamak yavaş bir akış içinde yağın geri kalan kısmında devam edin. Bir kez yağ tüm eklenmiştir, sos kalın ve bir çırpma teli bu tarafından çekilirken biçimi tutmak gerekir. Aioli çok baharatlı olmaz bu yüzden her eklemeden sonra tatmak, küçük artışlarla Tabasco sosu ekleyin. Dört kase arasındaki aioli bölün.

Alaska Yengeç: Büyük bir kömür yangın hazırlayın ve kömür güzel bir kırmızı cüruf yatağı aşağı ölmesine izin. Yangın hazırlanmaktadır iken oda sıcaklığına gelmeye başlar, bu yüzden buzdolabından Yengeç bacakları kaldırın. Onlar ızgara üzerine gitmeden önce daha fazla 15-20 dakika boyunca buzdolabında dışında olmamalıdır. (Onlar tüm yol boyunca ısıtmak önce onlar ızgara yakmak gibi Onlar kesinlikle çözülmüş olmalıdır!) Doğrudan sıcak kömürler üzerinde ızgara Yengeç bacakları yerleştirin ve kabuk neredeyse siyah koyu kahverengi, açmak için başlayana kadar ızgara sağlar. Kabuk karakter gayet iyi biraz varsa, bu lezzet ekler. Yengeç bacakları ters çevirin ve ızgara bir soğutucu parçası kaldırmak. Başka bir 4 ila 5 dakika oturup bekleyin. Izgara en sıcak kısmında yarıya limon, yerleştirin. Limon altın kahverengi ve tatlı tam Yengeç bacakları ısıtmak için gereken süreyi karamelize gerekir.

Hafifçe zeytinyağı ve tuz ile giyinmiş karışık yeşil bir salata hazırlayın.

Büyük bir tabla üzerine ızgara Yengeç bacakları yerleştirin ve ızgara limon ve karışık yeşil salata ile servis yapın. Onların salata biraz üzerinde ızgara limon suyu sıkmak konuklara öneririz. Sadece her zamanki gibi, kabuk geri soyma ve aioli içine et batırarak Yengeç yiyin

 

You May Also Like

Bir Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X